Skatalogowaliśmy zdjęć: 31210

Zdobyłeś obiektów: -Punktów: -Twoja odznaka: -Jak zdobywać?


Zaloguj się | Zarejestruj się


Bo zwiedzanie ciekawych miejsc generuje pozytywne FLUIDY

Wyszukaj

Wybierz obiekt z Polski, którego chcesz być promotorem


Zobacz jak skatalogowaliśmy powiaty:   gostyński    Leszno    leszczyński    Białystok    białostocki    Poznań    śremski    wschowski    kościański   
krotoszyński    rawicki    jarociński    Wrocław   

Rozpoczynamy katalogowanie powiatu głogowskiego   

Krótko O Fluidi

Główna Funkcjonalność Serwisu Fluidi
- szybkie wyszukiwanie miejsc fajnych: na spacer, wyjazd weekendowy, wakacje;
- gromadzenie zdjęć z wypraw;
- dzielenie się zdjęciami ze znajomymi lub wszystkimi użytkownikami serwisu.

Katalogowanie Polski
Celem autorów Serwisu jest skatalogowanie wszystkich ciekawych miejsc z Polski.
Bez względu na miejsce zamieszkania, osoba nudząca się w weekend, ma w Serwisie znaleźć odpowiedź na pytanie, na jaką imprezę może się wybrać lub w jakie fajne miejsce pójść na spacer.

Rola edukacyjna serwisu
Serwis ma stanowić narzędzie dla szkół, ułatwiające poznawanie Polski i historii Polski.
Zaawansowane mechanizmy wyszukiwania umożliwiają porównywanie poszczególnych regionów. Linki do wartościowych stron ze szczegółowymi opisami obiektów, mają tworzyć z Serwisu funkcjonalną wyszukiwarkę wiedzy. Funkcja tworzenia albumów tematycznych ma umożliwić tworzenie projektów szkolnych na przykład „Śladami Mickiewicza”.

Poznawanie własnego regionu
Dzięki wielu ciekawym serwisom można poznawać najciekawsze miejsca w kraju. Dzięki serwisowi Fluidi możemy poznać miejsca mniej znane często w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Możemy odkryć nową górkę na sanki, ładny staw w lesie, miejsca na wypad z dziećmi, z ulubionym zwierzakiem lub romantyczny spacer z sympatią.

Autorzy serwisu
Serwis został zaprojektowany przez programistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu systemów baz danych, dlatego przy tworzeniu serwisu zadbano o bazodanową funkcjonalność i przejrzystość, zrezygnowano ze zbędnych ozdobników i przeładowania stron.

Według autorów, Serwis Fluidi ma stanowić szybką wyszukiwarkę miejsc fajnych z szybkim wyszukiwaniem miejsc w pobliżu.
Wiele funkcji dla zalogowanych użytkowników ma dodatkowo tworzyć z Serwisu świetne narzędzie do zabawy w chwilach wolnych.

Partnerzy serwisu
Serwis Fluidi został zbudowany, jako narzędzie dla wszystkich osób i instytucji zainteresowanych promowaniem wiedzy o Polsce i turystyki polskiej.
Każdy turysta, szkoła, muzeum, i inne instytucje związane z turystyką mogą zostać partnerami serwisu. Serwis jest tworzony przez partnerów a zadaniem autorów serwisu jest zapewnienie funkcjonalnego wydajnego systemu i dbałość o wysoki poziom prezentacji.