Skatalogowaliśmy zdjęć: 31210

Zdobyłeś obiektów: -Punktów: -Twoja odznaka: -Jak zdobywać?


Zaloguj się | Zarejestruj się


Bo zwiedzanie ciekawych miejsc generuje pozytywne FLUIDY

Wyszukaj

Wybierz obiekt z Polski, którego chcesz być promotorem


Zobacz jak skatalogowaliśmy powiaty:   gostyński    Leszno    leszczyński    Białystok    białostocki    Poznań    śremski    wschowski    kościański   
krotoszyński    rawicki    jarociński    Wrocław   

Rozpoczynamy katalogowanie powiatu głogowskiego   

Ruch Fluidi

Ruch FluidiCo oznacza nazwa Fluidi
Zwiedzanie ciekawych miejsc powoduje, że odpoczywamy, doładowujemy wewnętrzne akumulatorki. W serwisie katalogujemy takie właśnie miejsca, generujące pozytywne fluidy. Ideą serwisu jest promowanie aktywnego spędzania czasu, zdobywania miejsc fajnych, stąd nazwa serwisu FLUID Idea, czyli w skrócie FLUIDI.

Co to jest Ruch Fluidi
Celem serwisu jest promowanie wiedzy o Polsce i turystyki krajowej. Serwis Fluidi został pomyślany, jako narzędzie promujące Polskę, dla ludzi, którzy jak autorzy serwisu uważają, że Polska jest niezwykła i przez wielu jeszcze nieodkryta. Ruch Fluidi tworzą użytkownicy serwisu, którzy dodają do serwisu zdjęcia, pokazują innym ciekawe miejsca, oceniają obiekty, dzielą się radami, zachęcają innych do aktywnego spędzania czasu połączonego z popularyzacja wiedzy o Polsce.

Fluidi, jako zabawa
Serwis Fluidi jest pomyślany, jako narzędzie służące do zabawy dla młodszych i dorosłych turystów. W serwisie można gromadzić zdjęcia z wypraw, zdobywać punkty za zdobyte (odwiedzone) obiekty, brać udział w konkursach, budować własne drzewo użytkowników. Celem autorów serwisu jest przekazanie rodzinom narzędzia do zabawy i dokumentowania swoich wypraw. Dorosłe już osoby mogą wspominać, co widziały, przypominać sobie, kiedy zdobyły obiekty i jak wtedy wyglądały.

Zadania Fluidowców
Głównym celem każdego Fluidowca jest Fluidowanie, czyli zdobywanie kolejnych obiektów, a przez to: aktywne spędzanie czasu, poznawanie Polski, gromadzenie wspomnień.

Jak uzyskać status Fluidowca
Każda osoba zarejestrowana w serwisie w prosty sposób może uzyskać status Fluidowca. Wystarczy zaznaczyć minimum 20 obiektów, jako zdobyte.

Dlaczego warto być razem
Wiele osób od lat poznaje Polskę, robi zdjęcia, aktywnie spędza czas. Zrzeszając się poprzez serwis Fluidi w duży krajowy ruch możemy jeszcze intensywniej pielęgnować swoją pasję:
- korzystać ze specjalnych promocji, dni otwartych;
- uzyskiwać dostęp do miejsc niedostępnych dla indywidualnego turysty;
- brać udział w konkursach wiedzy i konkursach fotograficznych z nagrodami.

Odznaki Fluidi
Formą uznania za promowanie turystyki polskiej są odznaki Fluidi.
Osoba, która zdobyła 100 obiektów uzyskuje status Fluidowca 1 stopnia. Każde kolejne 100 zdobytych obiektów to kolejny stopień i kolejna odznaka.
Każda odznaka zawiera numer stopnia i numer Fluidowca, który zdobył odznakę.

Przykład odznaki 1 stopnia dla Fluidowca nr 123456

Buduj z nami największy w Polsce Ruch Turystyczny